אודות ההרכב

StyleBrass הוא הרכב כלי מתכת שחרט על דגלו את המטרה לנגן מוסיקה שכולם אוהבים בעיבודים יפיפיים שיגרמו לכולם להקשיב ולזכור.
לשם הגשמת מטרה זו נבחרו נגנים מהטובים בארץ ונכתבו עיבודים מוסיקאלים רבים ויחודיים להרכב. ההרכב נוסד על ידי יעקב שיינדורף, נגן טרומבון הבס, המעבד והמנהל המוסיקלי. ההרכב פעיל באופן שוטף ועובד ללא לאות על הרחבת הרפרטואר והפקת מחרוזות וקטעי נגינה מקוריים ואף קלאסיים. הרפרטואר של StyleBrass כולל קטעי ג'אז, מוסיקה דרום-אמריקאית, מוסיקה ממחזות-זמר, מוסיקה קלאסית, ישראלית וחסידית. חברי ההרכב הם נגנים מקצועיים המנגנים בתזמורות המובילות בארץ.


יעקב שיינדורף
יעקב שיינדורף
יעקב שיינדורף הוא נגן עצמאי מצליח שכבר ניגן עם רוב התזמורות הסימפוניות בארץ. יעקב לקח על עצמו את ההובלה המוסיקאלית של ההרכב, ואת כתיבת העיבודים. מחזיק בשני תארים במוסיקה מביה"ס למוסיקה ג'וליארד שבארה"ב. את שרותו הצבאי עשה בתזמורת צה"ל והשתלם אצל מורים מהפילהרמונית של ניו-יורק והפילהרמונית הישראלית.
יפעת צור
יפעת צור
יפעת צור היא נגנית קרן יער בסימפונית ירושליים. את שרותה הצבאי עשתה בתזמורת צה"ל, ולאחר מכן למדה בהצטיינות בבי"ס למוסיקה מאניס שבניו יורק. בנוסף לסימפונית ירושליים נגנה יפעת עם תזמורות רבות ברחבי הארץ ועם הרכבים קאמרים שונים והרכבי מוסיקה קלה.
דן ורון
דן ורון
דן ורון הוא חצוצרן עצמאי מצליח. בוגר תזמורת צה"ל והאקדמיה למוסיקה בתל אביב בהצטיינות. הרבה לנגן עם כל התזמורות הסימפוניות בארץ, ועם הרכבי כלי מתכת. כמו כן פעיל בתחום המוסיקה הקלה, הקלטות ותיאטרון.