הרכבים מוזיקליים לאירועים

הרכבים מוזיקליים לאירועים מהווים חלק בלתי נפרד מתכנון האירוע שלכם. בין אם אתם רוצים לערוך אירוע משפחתי ואינטימי ובין אם אתם עורכים את חתונת השנה ובונים על רשימת מוזמנים בעלת שלוש ספרות ויותר, הרכבים מוזיקליים לאירועים יהיו שם בשבילכם. הם ישמחו, ירגשו וילהיבו את האורחים שלכם, ייצרו אווירה קסומה ואצילית ויעניקו לאירוע את האופי, הצבע והגוון הייחודי בו אתם בוחרים ואותו אתם רוצים להעביר. הרכב מוסיקלי כמו StyleBrass יכול להיות ההרכב שאתם צריכים כדי ליצור את האווירה המיוחדת באירוע שלכם! כנסו לדף קטעי הווידאו כדי לשמוע ולהתרשם.

הרכבים מוזיקליים לאירועים שונים ומגוונים

הרכבים מוזיקליים לאירועים משתלבים היום באירועים רבים ושונים, החל משמחות משפחתיות כגון חתונה, בר מצווה יום הולדת או מסיבת נישואים. דרך אירועים עסקיים כגון השקת מוצרים חדשים, כינוסים שנתיים של חברות, קמפיינים פרסומיים וימי עיון. וכלה באירועים פוליטיים, פגישות מחזור,מסיבות חברתיות  ועוד ועוד האפשרויות הינם בלתי מוגבלות. StyleBrass יכול להתאים תוכנית במיוחד לאירוע שלכם שתתאים לסוג האירוע ולסוג הקהל.

הרכבים מוזיקליים לאירועים - רפרטואר

הרכבים מוזיקליים לאירועים מקצועיים מציעים לכם היום רפרטואר מוזיקלי עשיר ונרחב במיוחד. מוזיקה עכשווית, מוזיקה קלאסית, קטעים נבחרים ממחזות זמר וקטעי ג'אז, מוזיקה לטינית וכן מחרוזות ישראליות וחסידיות, הכול בהתאם לסוג האירוע. בנוסף הרכבים מוזיקליים לאירועים מהשורה הראשונה יתכננו את מבנה האירוע ביחד אתכם, כאשר אתם תוכלו לבחור ולהזמין את השירים והנעימות האהובות עליכם אשר יתאימו בצורה המרבית לסגנון האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

הרכבים מוזיקליים לאירועים בשלבים שונים באירוע

הרכבים מוזיקליים לאירועים יודעים להשתלב היטב בשלבים שונים בכל אירוע. לעיתים יהיה זה בקבלת הפנים לאורחים באופן אשר ייצור אוירה ייחודית ומחשמלת החל מהכניסה לאולם.  במקרים נוספים הרכבים מוזיקליים לאירועים ישתלבו היטב במהלך הארוחה על מנת להנעים לסועדים את זמנם, לעיתים הם יתפסו מקום מרכזי ומקפיץ יותר על רחבת הריקודים ולעיתים אחרות תעדיפו פשוט שהם יהוו מוסיקת רקע נעימה ומלודית בצידי האירוע. בכל מקרה הרכבים מוזיקליים לאירועים ידעו להעניק לכם את התמורה המלאה והאיכותית ביותר לכספכם על מנת להעשיר את האירוע שלכם בהתאם לבחירתכם ולטעמכם האישי מתחילה ועד סוף.

הרכבים מוזיקליים לאירועים - StyleBrass

Style Brass הוא הרכב מוסיקלי לאירועים המורכב משלישיית כלי נשיפה ממתכת. השילוב המיוחד של טרומבון עם חצוצרה וקרן מעניק לאירוע גוון נוצץ ומיוחד וסאונד עשיר אשר תופס את האוזן כבר מהצליל הראשון. אם אתם מחפשים מוזיקה לחתונה, לבר מצווה, לאירוע עסקי או חברתי - ההרכב של Style Brass יעניק לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת ויהפוך את האירוע שלכם לאירוע הייחודי אודותיו אתם חולמים!

להזמנות התקשרו 054-5750201 או השאירו פרטיכם למטה, ונציג של ההרכב יחזור אליכם במהרה.