הרכבים מוסיקליים

הרכבים מוסיקליים ילוו אתכם באירועים החשובים לכם ביותר וייצרו עבורכם את האווירה שאתם מבקשים. על מנת לערוך אירוע ברמה גבוהה רמת ההרכבים המוסיקליים המשתתפים חייבת להיות מהשורה הראשונה. תחום המוסיקה הוא אחד התחומים שבהם נדרשת מהנגנים מיומנות רבה ומקצועיות ללא פשרות על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולתת לכם תמורה מלאה לכספכם.

הרכבים מוסיקליים - רקע

 הרכבים מוסיקליים רציניים בנויים מנגנים איכותיים אשר מאחוריהם שנים רבות של נגינה ידע וניסיון מוסיקלי, הרכבים אלו מנוהלים על ידי מוסיקאים איכותיים אשר בקיאים בעיבוד, תזמור, והובלה של הרכב. והם משופעים במיטב הציוד החדיש הן מצד הכלים והן מצד ההגברה. כל אלו חוברים על מנת להעניק לכם צליל מקצועי ואיכותי אשר ילווה אתכם ברגעים החשובים לכם כל כך.

 הרכבים מוסיקליים - נסיון

הרכבים מוסיקליים רציניים הם בדרך כלל כאלה שעובדים זמן רב ביחד במהלך זמן זה ההרכב מתגבש ומגיע לרמה מוזיקלית נאותה. נגנים טובים ווירטואוזיים יודעים לתפוש את תשומת לב הקהל ולהלהיב אותו כך שלפני בחירת הרכב מוסיקלי לאירוע שלכם מומלץ מאוד לשמוע ולראות קטעים מוקלטים של ההרכב על מנת לעקוב מקרוב אחרי רמתם המוזיקלית.

הרכבים מוסיקליים - גודל

לא תמיד חובה לקחת לאירוע הרכב גדול. לעיתים ניתן לחסוך מעט בהוצאות ולקחת דווקא הרכב קאמרי הכולל כשניים או שלושה נגנים אשר יכולים להעניק את המימד האישי בקבלת הפנים וברגעי השיא של האירוע בעוד שאת ההרקדה ניתן לערוך על ידי דיג'י. הרכבים קטנים יוצרים אווירה מיוחדת ואישית יותר ומלווים את הקהל כבר מתחילת הערב.

הרכבים מוסיקליים - תיאום מראש 

אירוע כמו חתונה או בר מצווה הוא בדרך כלל אירוע מורכב ולכן חשוב מאוד לתאם את כל הפרטים מראש. יש צורך לתאם עם בעל האולם חברת ההגברה תיאום בין ההרכב לדיג'י. זמני הנגינה וכו' הרכבים מוסיקליים רבים יכולים להציע לכם מבחר תוכניות וכן להוסיף נגנים מיוחדים במידת הצורך. תיאום וסגירה מראש יבטיחו לכם ראש שקט ומיקוד בתוצאות הרצויות של האירוע אותו אתם מתכננים.

הרכבים מוסיקליים - stylebrass

אם אתם מחפשים הרכב מוסיקלי שיכניס את האורחים לאווירה כייפית ומיוחדת כבר בקבלת הפנים, אז Stylebrass הוא פיתרון אידאלי בשבילכם. הרכב כלי הנשיפה ממתכת מורכב משלושה נגנים המנגנים על קרן, טרומבון וחצוצרה. הסאונד הייחודי של stylebrass ניכר כבר מהצליל הראשון ובין ההרכבים המוסיקליים בשוק הוא קנה לו כבר מקום של כבוד. אין כמו stylebrass עבור קבלות פנים ורגעים מיוחדים באירוע. האופי המיוחד והשמח מעניק אוירה קלילה אך איכותית בסטייל אמיתי ועכשיו הם יכולים להיות גם באירוע שלכם!