הרכב ג'אז

הרכבי חתונות מקצועיים יודעים לשלוט בכמה סגנונות נגינה. מלבד שירי החתונה המוכרים נגינה של נעימות או סטנדרטים, כפי שהם נקראים בעגה המקצועית של מוסיקת ג'אז בשלבים שונים במהלך הערב מוסיפה נופך עשיר וקצבי לאירוע. מוזיקת הג'אז מתאפיינת במקצבים  מיוחדים, הסווינג והבי-בופ מכניסים אווירה קופצנית ורפויה למוזיקה ונותנים מרחב רחב לאלתור ולביטוי של הנגנים אשר יודעים לנצל את הבמה שנתנה להם ליצירת קשר בלתי אמצעי ומלהיב עם הקהל. בנוסף לכך רבים מקטעי הג'אז הקלאסיים לקוחים ממיוזיקלס מחזות זמר וסרטים ידועים, והם מוכרים לקהל הרחב ומעוררים בהם אוירה נוסטלגית ורומנטית. קטעים כמו אי שם מעבר לקשת בענן מהסרט הקוסם מארץ עוץ, או הדברים החביבים עלי במיוחד מהמחזמר צלילי המוזיקה הם מנכסי צאן הברזל של במוזיקה הקלה ונגינתם תמיד תיצור ריגוש אצל רבים מהקהל.

הרכב ג'אז מורכב מנגנים בעלי יכולות וירטואוזיות וידע מוזיקלי עשיר במיוחד. על מנת לנגן ג'אז נדרשת מהנגנים שליטה נרחבת בהרמוניה תיאוריה מוזיקלית ויכולת אלתור ודמיון. מוזיקת הג'אז שנוצרה כשילוב של מוזיקה כושית מיסודות הבלוז עם הרמוניה מערבית וקלאסית מהווה גשר בין עולמות ובמיטבה היא מהווה מעין הלחנה ספונטנית הנובעת ישירות מתוך תחושה של האווירה והאנרגיה  השוררים באירוע.

נעימות הג'אז אשר מנוגנות בדרך כלל בזמן הארוחה ובשעת קבלת הפנים משדרות לכולם שמדובר באירוע יוקרתי ומיוחד כזה שרק נגנים מהשורה הראשונה מנגנים בו. הרכב ג'אז מקצועי לחתונות ידע להעניק לכם עשר מוזיקלי רב והתאמה מושלמת לבקשותיכם השונות במהלך האירוע.

שלישיית סטייל-בראס מנגנת קטעי ג'אז מוכרים בעיבודים איכותיים המבטיחים מוסיקה קליטה ונעימה. בין אם הסגנון הוא סווינג או בוסה נובה, המוסיקה מכילה בכל רגע נתון גם את המנגינה, גם את ההרמוניה, וגם את הסיגנון הג'אזי האופייני. וכל זאת בשלושה נגנים בלבד!

אז קדימה - אם אתם רוצים ג'אז איכותי לאירוע שלכם, הזמינו את סטייל בראס. מלאו את פרטיכם למטה ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.