הרכב מוזיקלי לחתונה

אז יש לך חתונה והחלטת לרגש את האורחים באופן מיוחד. הדרך הטובה ביותר היא להוסיף הרכב מוזיקלי לחתונה. כן - הרכב אמיתי. מוסיקה חיה. נגנים שאפשר לראות, לשמוע, ולמשש! לא שיש בעיה עם DJ, פשוט זה כבר לא מספיק מיוחד בימיינו, ואם רוצים לגרום לאנשים לזכור את החתונה לאורך זמן כדאי להוסיף הרכב מוזיקלי לחתונה - זו דרך בטוחה להשגת המטרה. 

איך לבחור הרכב מוזיקלי לחתונה?

קודם כל חישבו מה הסיגנון שאתם מחפשים. האם סגנון קלאסי וסולידי? או אולי ג'אז? האם נחמד לכם שההרכב ינגן עיבודים לשירים ישראלים? אולי שירים ממחזות זמר ידועים? אולי בא לכם הרכב מיוחד שלא רואים הרבה מסוגו ובא לכם להשוויץ במשהו ייחודי בחתונה שלכם, או שלא איכפת לכם לקחת הרכב שרואים הרבה מסוגו אבל אתם יודעים שאת זה אתם אוהבים. בקיצור יש הרבה אפשרויות. חפשו באינטרנט הרכבים מוזיקליים לאירועים כדי להתרשם ממגוון האפשרויות, ושמעו את קטעי השמע שמציעים ההרכבים השונים כדי להתרשם.

אילו כלי נגינה יכלול הרכב מוזיקלי לחתונה?

האפשרויות רבות ומגוונות. הרכבים קלאסיים או קאמריים יכולים להיות הרכבי כלי מיתר (כינור, ויאולה, צ'לו, קונטרבס), כלי עץ (חליל, אבוב, קלרינט, בסון), כלי מתכת (חצוצרה, קרו יער, טרומבון, טובה), והרכבים ווקאליים. כמובן שייתכנו שילובים בין משפחות הכלים השונות. הרכבי ג'אז כוללים בדרך כלל סקסופון, קלידים, גיטרה בס, ותופים. כמובן שיתכנו הרכבים משולבים, ויש הרכבים קלאסיים שיודעים לנגן גם ג'אז וכך תוכלו להנות משני העולמות.

מדוע לבחור את StyleBrass כהרכב מוזיקלי לחתונה שלכם?

StyleBrass הוא הרכב מוסיקלי המאפשר לכם להנות מכל העולמות. גם מעולם המוסיקה הקלה והג'אז וגם מעולם המוסיקה הקלאסית. כלי הנגינה שייכים למשפחת כלי מתכת וכוללים חצוצרה, קרן יער, וטרומבון. כאשר StyleBrass מנגן מוסיקה קלאסית, תוכלו להנות מהשילוב הנפלא בין כלי הנגינה, ומהגוונים השונים של הצליל שמייצרים הנגנים כאשר הם מנגנים בעוצמות שונות. כאשר StyleBrass מנגן ג'אז ומוסיקה קלה, תוכלו להנות מהחצוצרה המקובלת ככלי ג'אז לכל דבר (ראו ערך מיילס דייוויס או לואי ארמסטרונג...), ומהטרומבון והקרן הלוקחים על עצמם את תפקיד המלווים בצורה יוצאת מהכלל באמצעות העיבודים המוצלחים.

אז לסיכום, אם אתם מחפשים הרכב מוזיקלי לחתונה, ובא לכם הרכב מיוחד, שינגן מוזיקה שפשוט יהיה כיף לשמוע - ביחרו ב StyleBrass!