הרכב קבלת פנים

על מנת לתכנן נכון אירוע מרגש כמו חתונה צריך לקחת בחשבון מספר רב של גורמים, אולם ללא ספק אחד הנתונים החשובים ביותר ואולי אף הקריטיים לערב מוצלח שייזכר לטובה הוא סוג הקהל שאליו אתם פונים. קהלים שונים דורשים סגנונות וקטעי נגינה שונים. היכולת לחוש את הקהל היא אולי אחת מהתכונות החשובות ביותר של ההרכב המוסיקלי אשר יבטיחו לכם אירוע מלהיב ויוקרתי.

הפגישה עם הקהל מתחילה כמובן תמיד בכניסה לאולם, אירוע חתונה קלאסי מתחלק בדרך כלל לכמה שלבים קבלת פנים, חופה, נעימות במהלך הסעודה וריקודים. על מנת למקסם את החוויה המוזיקלית מומלץ להשתמש בהרכב קבלת פנים ייחודי אשר יטפל באורחים מיד בהגעתם אל אולם האירועים. הרכב קבלת פנים מורכב בדרך כלל מעד כשלושה נגנים אשר נוכחים בכניסה לאולם ויוצרים קשר בלתי אמצעי עם האורחים מיד בהגעתם. נגנים אלה אשר יכולים להיות חלק מההרכב המלא או אף הרכב ייחודי בפני עצמו. הרכבי  קבלת פנים ישתמשו בדרך כלל בכלים אקוסטיים ללא הגברה כגון כלי נשיפה ו/או כינורות. לכלי הנשיפה יש יתרון מיוחד בגלל העצמה החזקה שלהם, סקסופון או חצוצרה למשל יכולים גם ללא הגברה להוביל אירוע בצורה בולטת ומרשימה. הרכב קבלת פנים יוצר אווירה אינטימית וחייכנית. מפרק מתחים ומכניס את האנשים לאווירת האירוע. בפרט כאשר הנגנים הולכים ומתערבבים בין האנשים תוך כדי נגינה נוצרת פתיחות ושמחה אצל הקהל אשר עוזרת לשחרר את המתח וההתרגשות המלווה לאירועים אלו בצורה חיובית.

הרכב קבלת פנים מעיד על אירוע יוקרתי ומושקע. כמובן יש לציין  שגם באירועים רבים מלבד חתונה יש שימוש רחב בהרכבי קבלת פנים כגון כנסים עסקיים,תערוכות ואירועי מורשת וזיכרון.

StyleBrass הינו הרכב מוסיקלי ייחודי: שלישיית כלי נשיפה ממתכת. הנגנים מבחירי הנגנים בארץ בתחומם יעניקו לכם חוויה מרגשת וחד פעמית. אירוע המתחיל עם קבלת פנים של StyleBrass משדר יוקרה אצילות ואיכות ללא פשרות.

לקבלת פרטים ולהזמנות התקשרו, או מלאו פרטיכם למטה ונציג של ההרכב יחזור אליכם בהקדם.

מזל טוב!