מוזיקה לחתונה

מוזיקה לחתונה תלווה אתכם ביום המאושר ביותר בחייכם. החל מקבלת הפנים דרך טקס החופה וכלה ברחבת הריקודים, המוזיקה והנגנים ידעו לרגש להלהיב להרקיד ולשמח את הקהל. שמחת החתונה לא תוכל להיות שלמה ללא מוזיקה איכותית המנוגנת על ידי הרכב מוסיקלי מקצועי של נגנים מהשורה הראשונה.

 


מוזיקה לחתונה - SyleBrass

 מוזיקה לחתונה עם StyleBrass תתן לכם תמורה מלאה. StyleBrass הינו הרכב ייחודי המורכב מחצוצרה טרומבון וקרן. הרכב כלי הנשיפה ממתכת מתמחה בקטעים מוזיקליים מגוונים החל ממחזות זמר, קטעים קלאסיים, וכלה במוזיקה עכשווית ושירי ארץ ישראל יודע לרגש ולעורר את הקהל ויעניק לאירוע שלכם גוון מיוחד איכותי ומהודר אשר יוסיף ויעצים את השמחה השלמה של האירוע.

מוזיקה לחתונה - תכנון

מוזיקה לחתונה מתחילה בתכנון מוקדם של סוג האירוע שאותו אתם רוצים לערוך. בין השאר חשוב להציג בפני ההרכב המוסיקלי את הסגנון שאתם אוהבים וכן אם יש לכם אי אלו שירים או קטעים מיוחדים שאתם חפצים שינוגנו במהלך הערב. הרכב מוסיקלי רציני ידע תמיד להיענות לבקשותיכם ולנגן את הקטעים האהובים עליכם ועל בני משפחותיכם ברגעים הכל כך חשובים ויקרים לכם. אולם רצוי שתתכננו מראש ותתאמו עם הנגנים את הציפיות שלכם. 

מוזיקה לחתונה - קבלת פנים וחופה

מוזיקה לחתונה מתחלקת לכמה שלבים במהלך האירוע. מוסיקה לקבלת הפנים, טקס החופה, ליווי ומוסיקת רקע בזמן הסעודה, והרקדה של הקהל ליד רחבת הריקודים. לעיתים ההרכבים המוסיקליים משתנים בין השלבים השונים. למשל מקובל מאוד בקבלת הפנים ובחופה להשתמש בנגנים חיים היוצרים אווירה אינטימית ואישית יותר כאשר לצורך כך מתאים אף הרכב קטן של שניים ושלושה נגנים, ואילו להרקדה המרכזית משתמשים או בלהקה גדולה או בדיג'י מטעמי נוחות וחיסכון.

מוזיקה לחתונה - בחירה

מוזיקה לחתונה אמורה לתת לכם את התמורה המלאה לכספכם. ביום כה חשוב ומרגש בחייכם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על הרכב לא מקצועי או חובבני. לכן לפני שאתם שוכרים את ההרכב הקפידו להתרשם מהמקצועיות שלו. דרשו לשמוע ולראות הקלטות או סרטוני וידאו של ההרכב, בדקו באתר שלו, שאלו לקוחות קודמים ובקשו המלצות, ולפעמים אף אתם יכולים לראות את ההרכב באירוע או אף בחזרה במידת הצורך. בדיקות אלו בהם תוכלו גם לתאם את כל הציפיות עם הנגנים וליצור אתם קשר אישי, יבטיחו לכם שהאירוע שלכם יצא מוצלח, ללא תקלות מיותרות, ויעניקו לכם את התמורה המלאה לכספכם.