מוזיקה לחתונות

 מוזיקה שאתם בוחרים לחתונה שלכם צריכה להיות מתאימה לכל שלבי האירוע כדי לתת לו צביון יפה ומיוחד. במיוחד, כדאי לשים לב לעיצוב המוסיקלי של קבלת הפנים והחופה.

 

StyleBrass מנגן עם הדיג'יי את קטע שבירת הכוס שבחר הזוג.


 

StyleBrass מנגן מוזיקה מסורתית ב 7 ברכות.


 מוזיקה לחתונות - קבלת פנים

השלב הראשון באירוע הוא קבלת הפנים. בבת אחת עוברים האורחים מהאווירה הרגילה של ה"חוץ" לאווירה המיוחדת של האירוע שלכם. בבחירתכם מוזיקה לחתונה, ובפרט בקבלת הפנים, אתם מעצבים את החוויה שתהיה לאורחים בכניסתם לאירוע.

תוכלו לבחור בעיצוב סטנדרטי של מוסיקת רקע המושמעת ע"י דיג'יי, או להתהדר בעיצוב מיוחד של הרכב נגנים שינגן מוזיקה לחתונות במיוחד בשבילכם! ואם כבר הרכב מוזיקלי אז אני ממליץ לכם להיכנס לדף הווידאו, להתרשם מ StyleBrsss ולדמיין כמה מקסימה יכולה להיות הכניסה לאירוע שלכם כשההרכב מנגן בזמן שהאורחים נכנסים. המוסיקה קלה, עם נגיעות של ג'אז ונעימות ידועות. האורחים ישר נכנסים לאווירה המיוחדת באירוע. תוכלו לבקש מההרכב לשים דגש על סגנון כזה או אחר.

מוזמנים להיכנס ל דף הווידאו ולצפות במגוון סרטונים של ההרכב מנגן מוזיקה לחתונה בקבלת הפנים.

 

מוזיקה לחתונות - חופה

חופה יכולה להיות מרגשת במיוחד אם תהיה מלווה בנגינה חיה של הרכב מוזיקלי! יש מספר מקומות בחופה היכולים להיות מתאימים לליווי מוזיקלי, במיוחד אם אתם מחפשים אווירה מסורתית:

  • הכניסה לחופה
  • רגע שתיית כוס היין ואמירת "מקודשת"
  • לפני קריאת הכתובה
  • שבע ברכות: קטע נגינה קצר לפני כל ברכה
  • שבירת הכוס

במידה והחתן והכלה נכנסים בנפרד לחופה, הליווי המוזיקלי יהיה עבור כל אחד מהם, ואין דבר יותר כייפי מלבחור קטע נפרד לחתן וקטע נפרד לכלה שכל אחד מהם בוחר! הקטעים יכולים להיות מנוגנים ע"י ההרכב בלבד, או ע"י הדיג'י כאשר ההרכב מעצים ומייפה את המוזיקה המקורית. צרו קשר לבחירת האופציה הטובה בשבילכם, ולקבלת רשימת שירים מתוכם תוכלו לבחור את הניגון המתאים לכם.