מוזיקה לקבלת פנים

האורחים מתקרבים לגן הארועים, הם שומעים מוזיקה, זה נשמע כמו הרכב מוזיקלי, אבל זה לא נשמע בדיוק כמו הקלטה. היתכן שזה הרכב אמיתי? מתקרבים ומתקרבים ופתאום רואים כלי נגינה אמיתיים, ונגנים אמיתיים מנגנים - בלי הגברה - מוסיקה חיה קופצנית ומלהיבה. איזה אדיר! ככה צריכה להיות כניסה לאירוע!!

זו חווייה שאתם יכולים לתת לאורחים שלכם! בקרו בדף הווידאו שלנו, וצרו איתנו קשר באמצעות דף "יצירת קשר". נציג של StyleBrass ישמח לחזור אליכם עם פרטים נוספים.

 

למה כדאי לקחת הרכב שינגן מוזיקה לקבלת פנים?

כי זה מיוחד, כייפי, מגניב, לא שגרתי ויהיה דבר שהאורחים יזכרו. הרי מה המטרה באירוע? לשמוח ולשמח. ברור שהאירוע עוד יהיה ארוך, אבל כבר בקבלת הפנים צריך ליצור את האווירה המיוחדת לאירוע.


מה מבדיל מוזיקה לקבלת פנים ממוזיקה רגילה?

מוזיקה לקבלת פנים חשוב שתענה על המאפיינים הבאים:

 1. לא תהיה רועשת מדי. 
  זה נשמע טריוויאלי, אבל חשוב להדגיש נקודה זו המטרידה מארגני ארועים ואורחים כאחד. מוזיקה רועשת תפריע לאורחים הנמצאים בקרבה למערכת ההגברה. מעבר לכך, יש לזכור שקבלת הפנים היא ההזדמנות הראשונה של האורחים לשוחח, ולכן המוזיקה צריכה למלא את רגעי השקט, אך לא להפריע לשיחות. במידה ולוקחים דיג'יי או הרכב מוגבר לקבלת הפנים, יש לוודא איתם שלא "יפציצו". במקרה של StyleBrass הרכב מוסיקלי לאירועים, ההרכב יכול לנגן ללא הגברה, והשליטה על עוצמת המוסיקה היא בידי הנגנים עצמם.
   
 2. לא תהיה חלשה מדי.
  גם זה נשמע טריוויאלי אבל זה לא. יש לזכור שעוצמת מוזיקה יכולה להיות מספיקה כאשר אין רעשי רקע. אך ברגע שכמות האורחים גדלה, כך גדלה גם עוצמת רעש הרקע. ולכן יש לוודא שההרכב יכול לנגן מוזיקה לקבלת פנים בעוצמה מספקת.
   
 3. לא תהיה דומיננטית מדי.
  הופעה מוזיקלית דומיננטית יכולה להיות דבר מדהים באירוע, אך יכול להיות שתתאים יותר לשלב המרכזי באירוע. יש לזכור שהדבר החשוב ביותר לאורחים בקבלת הפנים הוא לשוחח, לשמור על קשר עם מכרים שלא ראו תקופה ארוכה, וכמובן - לשמוח. כלומר, האורחים לא באו לשמוע הופעה, ולכן אסור שמוזיקה לקבלת פנים תהיה דומיננטית מדי.
   
 4. תהיה נעימה, כייפית ומיוחדת.
  נקודה ברורה לכאורה, וכל הרכב מוזיקלי יתיימר להיות נעים, כייפי ומיוחד. אבל, תשאלו את עצמכם: האם כבר שמעתי דבר כזה בעבר? אם התשובה היא "כן", או "בערך", אז ההרכב לא מספיק מיוחד. אני אולי משוחד, אבל לדעתי הרכב הכולל חצוצרה, קרן יער וטרומבון בהחלט מיוחד! אתם מוזמנים להיכנס לדף הוידאו ולהיווכח בעצמכם:)