מוסיקה אירועים

אם אתם מחפשים מוסיקה לאירועים, אתם ככל הנראה בשלב ראשוני של תכנון המוסיקה לאירוע שלכם. בפסקאות הבאות אנסה להאיר קצת את עיניכם בתחום, ואנסה לשכנע אתכם לבחור בסטיילבראס בתור הרכב מוסיקלי לאירוע שלכם!

מוסיקה לאירוע תלויה בסוג האירוע ובמידה שתרצו להשקיע בנושא. ככל שתהיו מוכנים להשקיע יותר כך תוכלו לשדרג את האפקט המוסיקלי וליצור התרגשות והתפעלות גדולים יותר בקרב המוזמנים. ישנן אפשרויות רבות לסוגי מוסיקה באירועים, ולכל אפשרות עלות משלה. האפשרויות העיקריות הן:
די ג'יי, הרכב מוסיקלי, להקה, תזמורת, הופעת אמן. כמובן שניתן לשלב בין האפשרויות - במידה והתקציב מאפשר - כדי ליצור גיוון וריגוש מקסימליים.

די ג'יי הוא האפשרות החסכונית ביותר היות והוא אדם אחד שיכול להחזיק אירוע שלם. אם כי קיימים די ג'יים לא זולים בכלל!

הרכב מוסיקלי הוא תוספת טבעית לדי-ג'יי ויכול להשתלב בקבלת הפנים באירוע. לבחירתכם אם ההרכב ישמש כמוסיקת רקע נעימה או ימשוך את תשומת לב האורחים במידה יותר משמעותית. יש להיזהר ממצב בו המוסיקה לאירוע "גונבת את ההצגה" שהרי ההצגה האמיתית היא האירוע שלכם. אבל אם אתם דווקא אוהבים את הרעיון אז לכו על זה. הרכבים שיותר מושכים תשומת לב הם הרכבים גדולים - למעלה מ-5 נגנים, הרכבים שכוללים זמר/זמרת ולהקות.

להקה יכולה להתאים מאוד לשלב ההרקדה - אם מדובר באירוע משמח כמו חתונה. להקה אף יכולה לבוא במקום די-ג'יי ולהוביל אירוע שלם.
הופעה של אמן אורח - במיוחד אם הוא מפורסם - יכולה להיות מסמר הערב. לבחירתכם.

כמו שהבטחתי, הנה כמה מילים על סטיילבראס בהקשר של מוסיקה לאירועים. סטייבראס פוגש את האורחים כבר בכניסה לאירוע - בקבלת הפנים. כבר בכניסה חושבים האורחים "וואו איזה מגניב" למשמע המוסיקה החיה והמיוחדת. ולמה מיוחדת? כי זה לא שוב סקסופון ,קלידים וגיטרה חשמלית ששמעתם אלף פעם אלא כלי נגינה מתחום המוסיקה הסימפונית, המוסיקה לסרטים - כלים שמלחינים משתמשים בהם כדי להרשים באמת! ויסלחו לי נגני הסקסופון הקלידים והגיטרה ואוהביהם, אבל בתור נגן טרומבון אני קצת לא אובייקטיבי :) החצוצרה, הקרן והטרומבון משתלבים יחד בהרמוניה נפלאה ונותנים לכם חווייה מרגשת. ניתן לשלב אותנו באירוע עם או בלי הגברה. ובמסגרת מבצע מיוחד ההרכב ינגן קטע מוסיקלי לפי בחירתכם.

אתם מוזמנים לגלוש לדף הבית, וליצור קשר למטה לקבלת פרטים נוספים.

 

שלכם,

יעקב שיינדורף,

מנהל מוסיקלי,

StyleBrass