מוסיקה לארועים

אם כבר מדברים על מוסיקה לאירועים אז כדאי לקחת הרכב מוסיקלי לאירוע שלכם. זה מוסיף משהו מיוחד לאירוע אשר הרבה יותר מיוחד ממוסיקה לאירועים המושמעת דרך מערכת ההגברה! יש הרכבים שונים המנגנים מוסיקה לאירועים ומכירים היטב את התחום. הם יודעים לכלול ברפרטואר המוסיקלי שלהם קטעי מוסיקה מוכרים ואהובים.

מוסיקה לאירועים עם StyleBrass

נגני StyleBrass הם בעלי שנים רבות של נסיון בנגינה באירועים בהרכבים שונים. מכאן נובע סיגנון נגינה וקטעי מוסיקה המתאימים באופן מובהק לאירועים. סגנונות מוסיקה המתאימים לאירועים הם ג'אז, מוסיקה לטינית, מוסיקה קלה ישראלית ולועזית, מוסיקה ממחזות זמר, ועוד. העיבודים המוסיקליים מתאימים להרכב ומוסיפים עניין וריגוש למאזינים. כנסו לדף הווידאו, האזינו למוסיקה וראו את ההרכב, ודמיינו אותו מנגן באירוע שלכם! מוסיקה לאירועים המנוגנת ע"י הרכב מוסיקלי תתאים בקבלת הפנים, או כמוסיקת רקע בכל זמן באירוע.

טיפים לגבי מוסיקה לאירועים

מוסיקה לאירוע היא כמו צבע לצייר. אירוע יראה, ישמע ויזכר בהתאם למוסיקה המושמעת בו. האם ניתן לדמיין אירוע בלי מוסיקה? ברור שלא!

כשאתם מתכננים מוסיקה לאירוע שלכם, זיכרו שאין נכון ולא נכון. זה מאוד עניין של טעם. יחד עם זאת יש כמה טיפים שאני יכול לתת שיבטיחו אירוע מוצלח מבחינה מוסיקלית.

הגברת המוסיקה באירוע
מוסיקה לאירועים זקוקה בדרך כלל להגברה. זאת כדי שתוכל להישמע ולהנעים את זמנם של האורחים. יש כאן באלאנס מאוד עדין בין "להישמע" מצד אחד, לבין לא להיות רועשת מצד שני. אל תמהרו לבקש מהדי-ג'יי באירוע להחליש - יש הרבה רעש לוואי באירוע, והמוסיקה חייבת להיות מורגשת. אבל אם אתם מרגישים לא נעים בגלל שהמוסיקה חזקה מדי - זה הזמן לבקש להחליש!

מוסיקה לאירועים ללא הגברה
להקשיב לצליל אמיתי הבוקע מכלי הנגינה עצמו זה הרבה יותר מעניין מלשמוע צליל הבוקע מרמקול. נכון או לא?! מכאן שכדאי מאוד לכלול בתכנון המוסיקלי שלכם הרכב נגנים בקבלת הפנים. זה מוסיף המון כיף, ומשדרג את האירוע בעיני האורחים. הרכב שכזה לא חייב להיות מוגבר וזה הופך אותו להרכב מעניין ומיוחד עוד יותר. יש כלי נגינה שיכולים להיות עוצמתיים מספיק ולכן אינם חייבים הגברה. למשל: מערכת תופים, חצוצרה, טרומבון, וסקסופון. כלים שקטים יותר כמו כינור, נבל, חליל וגיטרה - רצוי שיהיו מוגברים.

מוסיקה לאירועים עם דיג'יי
הפיתרון המקובל והפשוט ביותר. דיג'יי יכול לדאוג למוסיקה לקבלת פנים, מוסיקת רקע בזמן ארוחה, ומוסיקה לריקודים. אבל אני מאוד ממליץ לכלול בנוסף לדיג'יי גם הרכב נגנים כי מוסיקה חיה זה הרבה יותר מעניין ומגניב. מישהו יגיד שהיה לכם אירוע מיוחד אם יהיה רק דיג'יי? ממש לא! לכולם יש דיג'יי וזה ממש טריוויאלי. StyleBrass יהיה הרכב אידיאלי בנוסף לדיג'יי, הרכב שיוכל לקדם את פני האורחים בקבלת הפנים ולתת להם תחושה שהגיעו לאירוע מיוחד במינו. ההרכב אינו יקר - מדובר ב-3 נגנים שיכולים לנגן מוסיקת רקע, או אף קטע לפי בחירתכם. אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או באמצעות הטופס המהיר למטה ונציג של ההרכב יחזור אליכם בהקדם.

שלכם,

יעקב שיינדורף

מנהל מוסיקלי StyleBrass