מוסיקה לחתונה

החלטתם להתחתן והגעתם לחלק האומנותי: המוסיקה לחתונה. ואכן הנושא הזה הוא בעל חשיבות עליונה כי את החתונה שלכם יזכרו לאורך זמן בהתאם להשקעה שלכם בנושא המוסיקלי! אז הנה כמה כללי אצבע בתחום זה:

מוסיקה לחתונה - התאמה לשלבים השונים של החתונה

מוסיקה לחתונה צריכה להיות מותאמת בצורה מושלמת לשלבים השונים. שימו לב לשלבים שלהלן ותנו תשומת לב מוסיקלית לכל שלב ושלב. 

  • קבלת הפנים
  • חופה
  • הרקדות
  • ארוחות

 

מוסיקה לחתונה - אפשרויות  

שיקלו איזו אפשרות מוסיקלית מתאימה לכל שלב ושלב מבין האפשרויות הבאות. המוסיקה לחתונה שלכם היא מכלול שככל שיהיה מגוון יותר כך תהפוך החתונה שלכם למיוחדת יותר. שימו לב: ברגע שעוברים במהלך החתונה מאפשרות מוסיקלית אחת לאחרת נוצר מיוחד ריגוש מיוחד. שאפו לגיוון מוסיקלי!

אז להלן האפשרויות המוסיקליות השונות. ניתן ואף רצוי לשלב ביניהן.

מוסיקה לחתונה - די-ג'י

זו האופציה השכיחה ביותר, והחסכונית ביותר. די-ג'יי יכול  לתת מוסיקה לכל השלבים בחתונה: קבלת הפנים, החופה, ההרקדות, והארוחות. החיסרון בדי-ג'יי הוא שהפיתרון הזה כבר דיי נדוש ולמרות שיש די-ג'יים שעושים עבודה נפלאה מומלץ לשלב בחתונה אפשרויות מוסיקליות נוספות - במידה והתקציב מאפשר כמובן. לעיתים הדי-ג'יי עצמו יכול להציע לכם .הרכבים מוסקליים ולהקות שהוא עובד איתן.

מוסיקה לחתונה - להקה

בשם להקה הכוונה לקבוצת נגנים וזמרים. זו אופציה שבד"כ אינה זולה אך יכולה להפוך את חתונתכם לחוויה בלתי נשכחת. להקה יכולה   לקחת חלק בכל שלבי האירוע, אך מומלץ לגוון עם אפשרות מוסיקלית נוספת כדי שכל פעם שהלהקה חוזרת ומופיעה תהיה זו חוויה מרגשת.

מוסיקה לחתונה - הרכב מוסיקלי

זו אפשרות שיכולה לתת חוויה מיוחדת לאורחים, במיוחד בשלב קבלת הפנים. הרכב מוסיקלי - במיוחד אם הוא ללא זמרים, כלומר אינסטרומנטלי בלבד, הוא גיוון מיוחד למוסיקה הכוללת בחתונה שלכם. היתרון בסוג זה של מוסיקה לשלב קבלת הפנים הוא שההרכב יכול לשמש כמוסיקת רקע נעימה שתאפשר לאורחים גם לשוחח וגם להינות מהמוסיקה כאחד. הרכב מוסיקלי יכול גם לנגן בשלב ההליכה לחופה ובסוף החופה לבחירתכם.

קרא עוד על הרכבים מוסיקליים אפשריים ועל StyleBrass כהרכב מוסיקלי שיכול להשתלב בצורה מושלמת בחתונה שלכם.