מוסיקה לעסקים

ההרכב המוסיקלי StyleBrass ייצר תוכנית מוסיקאלית מתאימה במיוחד לעסקים. אירוע עסקי ישודרג ללא כל ספק אם יכלול הופעה של הרכב מוסיקלי בכלל ו- StyleBrass בפרט. התוכנית כוללת קטעי ג'אז מפורסמים, קטעי מוסיקה קלה, קטעים ממחזות זמר, מוסיקה ישראלית ולועזית. הכל בעיבודים מקוריים להרכב - חוויה לאוזניים. מוזמנים לבקר בדף הווידאו, לראות ולשמוע.

 

עוד על מוסיקה לעסקים

מתי צריך מוסיקה לעסקים? המקרה הנפוץ ביותר הוא כאשר יש ארוע עסקי שנועד לחגוג מאורע הקשור לעסק. למשל הגעה לאבן דרך עסקית חשובה, עמידה ביעדים, או רכישה של החברה. ארוע כזה מלווה בדרך כלל באוכל ופעילויות כייפיות אחרות כדי להנעים את זמנם של העובדים ולתת משך לאירוע. גם יום כיף לחברה, למחלקה או לצוות יכול לכלול פעילות חווייתית שתכלול מוסיקה.

כמובן שלא ניתן לחשוב על ארוע לעסק ללא מוסיקה שכן המוסיקה הופכת את הארוע לכייפי ובלעדיה המוזמנים ירצו "לחתוך" כמה שיותר מהר. בנוסף, מידת ההשקעה של החברה באירוע נתפסת ע"י העובדים כמידת ההשקעה של החברה בעובדים! מכאן שמארגני אירוע לעסק צריכים לקחת בחשבון אופציות מוסיקליות מושקעות  כמו הופעה של הרכב מוסיקלי ואיפילו הופעה של אמן אורח. בהקשר זה, StyleBrass הוא הרכב לא יקר היות ומדובר בשלושה נגנים. מצד שני המוסיקה מלאה מבחינה הרמונית וקצבית, ואף ניתן להשתמש בהגברה.

 

מוסיקת רקע לעסקים

מוסיקת רקע לעסקים, במידה והיא מושמעת באירוע עסקי, אינה שונה ממוסיקת רקע בכל אירוע אחר. קיים דף ייעודי באתר לנושא מוסיקת רקע. בגדול, האופציות הן - מהזול ביותר ליקר ביותר - מוסיקה מושמעת בסיגנון DJ באחריות עובד "חובב" מהחברה, DJ מקצועי, הופעת הרכב מוסיקלי, והופעת זמר אורח.
במידה ומדובר במוסיקת רקע שאינה באירוע אלא מושמעת בזמן העבודה - יש למצוא סוג מוסיקה שיגדיל את הפרודוקטיביות של העובדים. יש להקפיד שהמוסיקה תהיה כזו שלא תמשוך את תשומת לב העובדים יתר על המידה כי אז תהיה פגיעה בפרודוקטיביות. מוסיקה קלאסית שקטה יכולה להיות מתאימה, או מוסיקה קלה אינסטרומנטאלית.

 

מוסיקה לעסקים כהופעה

הופעה של הרכב מוסיקלי, זמר או זמרת בהחלט יכולים לבוא בחשבון במסגרת אירוע עסקי או מסיבת חברה. ההופעה הופכת לחלק המרכזי של האירוע העסקי ולכן יש לבחון את האופציות בידיעה שמלוא תשומת הלב של העובדים תהיה מרוכזת בהופעה. נדרשת אם כן רמה גבוהה של נגינה והפקה מוסיקלית, והתקציב יהיה בהתאם. מצד שני, אם החברה בעלת אמצעים, זוהי דרך נהדרת להביע את הערכת העסק לעובדים ולעבודה שהם מבצעים. סוג של "גזר". 


איזה מוסיקה לעסקים יש ל StyleBrass?

ההרכב המוסיקלי לאירועים StyleBrass יכול להופיע בכל עסק, בין אם זה בתוך מבנה, או תחת כיפת השמיים, עם או בלי הגברה. המוסיקה קלילה, כייפית ואטרקטיבית לכל קהל המאזינים. ניתן להזמין את ההרכב להופעה מרכזית או למוסיקת רקע בקבלת הפנים לאירוע. צרו קשר למטה - מלאו את פרטיכם ונציג של ההרכב יחזור אליכם בהקדם.