נגנים לאירועים

אם אתם מחפשים נגנים לאירועים, היגעתם למקום הנכון. הנגנים לארוע שלכם נמצאים במרחק של קליק. למה שתבחרו בנגנים של StyleBrass לאירוע שלכם? מהסיבות המשכנעות שלהלן; ואם משהו לא שיכנע אתכם, אתם מוזמנים ליצור קשר ונדבר על זה; ואם כן השתכנעתם אז גם תיצרו קשר. בקיצור, בכל מקרה תיצרו קשר:)

  • הנגנים של StyleBrass הם נגנים מעולים שניגנו עם התזמורות הכי טובות בארץ הן במוסיקה קלאסית והן במוסיקה קלה. אנחנו לא חבורת מתחילים אלא הרכב מגובש ומקצועי של נגנים בוגרי אוניברסיטאות מהטובות בעולם. תוכלו למצוא עוד פרטים עלינו בדף ה"אודות".
  • חשבתם על השאלה כמה נגנים לאירועים אתם צריכים? כדאי לכם לקחת את הנגנים של StyleBrass כי אנחנו בדיוק שלושה נגנים - ההרכב שנותן את ההחזר המקסימלי על ההשקעה שלכם! אם תקחו מספר נגנים רב, תמצאו עצמכם משלמים ממון רב. יש אירועים שהרבה נגנים יכולים אולי להתאים, אבל באירוע שלכם, אתם לא רוצים לשפוך ים של כסף נכון? ובכלל, הנגנים של StyleBrass נשמעים כמו תזמורת שלמה. אתם מוזמנים לבקר בדף הווידאו ולשמוע בעצמכם.
  • נגנים לארועים - איזה נגנים בדיוק?

כאן האפשרויות ממש אינסופיות. אני יכול למנות את כל כלי הנגינה האפשריים ואת השילובים האפשריים ביניהם. אבל נעזוב את זה. אני רוצה להציע לכם משהו חדש ומקורי, שילוב שלא נתקלתם בו עדיין באף אירוע ולכן הוא יהיה מיוחד ומרענן באירוע שלכם: חצוצרה, קרן יער, וטרומבון. 

זה שילוב מדהים ששומעים אותו בסרטים כל הזמן (כן, תקשיבו פעם הבאה למוסיקה בסרט...), ושומעים אותו בביג בנד ובמוסיקה קלה. אלה שלושה כלי נשיפה ממתכת שיודעים לנגן צליל חם ונעים, או צליל ג'אזי ומתכתי. אתם מוזמנים להיכנס לדף הווידאו ולהקשיב למגוון הצלילים הרב המופק מכלי הנגינה של נגני StyleBrass, ולאופי המוסיקלי השונה בין קטע לקטע.

נגנים לאירועים - סוג המוסיקה

כאן יש מקום להסביר. החלוקה כאן היא בדרך כלל מאוד ברורה. מוסיקה קלאסית, או מוסיקה קלה. אז קודם כל תהיו סגורים לגבי סוג המוסיקה הבסיסי הזה. כעיקרון ניתן לשלב, אבל זה יחסית נדיר. רוב האירועים בימיינו מלווים במוסיקת רקע מתחום המוסיקה הקלה. ואכן ההרכב המוסיקלי לאירועים StyleBrass מתמחה בתחום המוסיקה הקלה. גם בתחום זה חלוקה לסיגנונות משנה רבים: ג'אז קלאסי, ג'אז דרום אמריקאי, נעימות ממחזות זמר, שירים לועזיים ידועים, ואהובים, שירים ישראלים ידועים ואהובים, ועוד. אתם מוזמנים להיכנס לדף ה"רפרטואר" ולהתרשם מהרפרטואר של הנגנים לארועים של StyleBrass, שנבנה בעקבות הכרות רבת שנים של נגני ההרכב את תחום הנגינה באירועים.

כשבוחרים נגנים לאירועים, מה עוצמת הנגינה המומלצת?

יש כמה נושאים שצריך להתחשב בהם כשקובעים את עוצמת הנגינה. 

  • מקום פתוח או סגור. בנגינה במקום פתוח, הצליל מתפזר. ולכן ניתן לשמוע את הנגנים רק אם נמצאים קרוב אליהם או אפילו מולם. כדי לקבל נפח צליל יותר משמעותי כדאי להשתמש בהגברה. יש לברר עם הנגנים מבעוד מועד אם יש להם הגברה, ויש אף נגנים הדורשים תשלום נוסף עבור השירות. במידה והנגינה היא במקום סגור, פוחת הצורך בהגברה, אלא אם כן הנגנים מנגנים על כלים שקטים במיוחד שחייבים הגברה כדי להישמע טוב (ראו להלן סוג כלי הנגינה).
  • רעש לוואי. נגנים באירועים צריכים להתמודד לעיתים קרובות עם רעש לוואי הנובע משיחות האורחים. האירוע נועד בראש ובראשונה כדי שהאורחים יפגשו וישוחחו, ולכן הנגנים צריכים לכוון את עוצמת הנגינה כך שמצד אחד תהיה מורגשת, אך מצד שני תאפשר לאנשים לשמוע את עצמם כשהם משוחחים. לעומת זאת, אם הנגנים מנגנים בסיטואציית "הופעה" ולא כמוסיקת רקע - כלומר, האורחים מקשיבים ואינם משוחחים, הופעה "אקוסטית" ללא הגברה יכולה להיות חוויה נפלאה.
  • מרחק מהאורחים. ככל שהמרחק גדול יותר, כך עוצמת הנגינה צריכה להיות חזקה יותר כדי שאורחים יוכלו להינות מנגינת הנגנים. במידה ומדובר באירועים עם מאות אורחים הישובים בשולחנות, המרחק בין הנגנים לאורחים באירועים כאלה יכול להגיע לעשרות מטרים. ללא הגברה ועם רעשי רקע של שיחות האורחים וודאי שהנגנים לא יישמעו. ולכן חיוני להגביר את הנגנים באירועים כאלה. 
  • סוג כלי הנגינה. כשבוחרים נגנים לאירועים, יש לקחת בחשבון שיש כלי נגינה שקטים בהגדרה שחייבים להיות מוגברים. למשל, נבל, חליל, קול האדם, גיטרה, ועוד. כלי נשיפה ממתכת כמו חצוצרה, קרן יער וטרומבון, אינם חייבים להיות מוגברים. אך כשיש הרבה רעש לוואי כאמור, הגברה רצויה.


נגנים לאירועים - הרכב נגנים/שילוב נגנים

כשבוחרים נגנים לאירועים כדאי לחשוב על סוג כלי נגינה שמשתלבים טוב אחד עם השני. בדרך כלל הנגנים שמציעים את עצמם כבר מראש באים עם שילוב מוכן מראש, כלומר הרכב, ומוסיקה הכתובה או מעובדת מראש להרכב זה. כדאי לבחור בשילוב נגנים שאתם מתחברים איתו. אם יש ספק, שימעו את הנגנים לפני שמגיעים לאירוע שלכם והיו מודעים לתחושות שהנגינה שלהם מחוללת בכם.

 

סיכום: האם כדאי לבחור את StyleBrass נגנים לאירועים?

הנגנים של StyleBrass משתלבים בצורה נפלאה ביחד. שלושה כלי נשיפה ממתכת המכסים את הטווח המוסיקלי מהצלילים הגבוהים מחצוצרה ועד הצלילים הנמוכים בטרומבון הבס, כאשר את האמצע ממלאת קרן היער בצליל עגול ויפה. בניגוד לכלי נגינה רבים להם צבע אחד, לכלי הנשיפה ממתכת הרבה צבעים. מה הכוונה צבעים במוסיקה? הכוונה לאופי הצליל. למשל חם ושקט בקטעים שירתיים כמו Midnight, או חזק ומתכתי בקטעי ג'אז כמו All of Me. בנוסף, יכולים כלי הנשיפה ממתכת להתחיל את הצלילים בצורה רכה או בצורה קשה ומודגשת. כל היכולות האלה מוסיפות גיוון מוסיקלי עצום, והם "לחם" עבור מלחינים ומעבדים. בחרו בנגנים של StyleBrass לאירוע שלכם ומובטחת לכם חווייה מוסיקלית בלתי נשכחת!