קבלת פנים חתונה

היום המאושר בחייכם שציפיתם לו כל כך הרבה זמן הגיע, האושר עולה על גדותיו ואתם רוצים לשתף את קהל המוזמנים שלכם בשמחה הפורצת מלבכם.  אתם רוצים אירוע מושלם ומרגש אשר יעניק לכולם חוויה בלתי נשכחת ואשר יישאר תמיד בזיכרונכם כאירוע קסום ומרגש. על מנת ליצור ערב כזה יש צורך בחשיבה מעמיקה ויצירתית. אירוע של חתונה מהווה הפקה מקצועית ומתוזמנת היטב אשר כל פרטיה מתוכננים מראש מבעוד מועד. גם אם בחלק משלבי הערב תתנו מקום לספונטניות ולחוש האלתור הרי המסגרת הכללית חייבת להיות מדויקת ותפורה מראש.

לאירוע כמו חתונה צריך להיכנס בשלבים אי אפשר להגיע לרגעי השיא באופן מיידי. לכן לשלב קבלת הפנים ישנה חשיבות רבה ביותר. האורחים שלכם מקבלים את הרושם הראשוני של האירוע מייד בכניסתם לאולם, והאווירה שהם ירגישו אז תשפיע באופן משמעותי ביותר על החוויה שתהיה להם בהמשך הערב.

רבים מאיתנו זוכרים את המשפט הבא ''מייד שנכנסתי למקום הרגשתי שמשהו מיוחד הולך לקרות כאן'' מסתבר שרושם ראשוני עובד ומשפיע חזק מאוד על תודעת האדם וקשה מאוד לשנות אותו.

לכן בשלב זה יש חשיבות רבה לקבלת הפנים לחתונה. קבלת האורחים על ידי נגנים אשר מלווים אותם בצורה חיה מזרימה חיים לאירוע ומעוררת את המוזמנים. למוזיקה יש כח להעביר רגשות באופן מיידי ובפרט למוזיקה חיה. הנגנים אשר מלווים ומקבלים את פניהם של האורחים נותנים להם מעין ברכת שלום מוזיקלית אשר עוזרת להם להיפתח ולהיכנס לאווירה המיוחדת של האירוע. שמחה וחיות הם שם המשחק באירועים אלו והמוזיקה היא זאת שיודעת לחדור אל ליבותיהם של האנשים ולהוציא מהם את המיטב.

שלישיית סטייל-בראס מתמחה היטב בקבלת פנים לחתונות, השילוב המיוחד של שלושת כלי הנשיפה ממתכת יוצר צליל מיוחד מבריק ואצילי, ומתחיל את האירוע ברגל ימין. האופי האינטימי והלבבי של סטייל-בראס מתאים במיוחד לקבלות פנים ויוצר אווירה נוצצת וקסומה החל מהרגע הראשון.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם רגעי קסם מפנקים בנגינה מכל הלב

לפרטים התקשר 054-5750201 או מלא את פרטיך למטה ונציג של סטייל בראס יחזור אליך בהקדם.