שיר כניסה לחופה

טקס החופה הוא אחד מרגעי השיא המרגשים ביותר במהלך חיינו. ביום זה כאשר שני בני הזוג כורתים ברית ומתאחדים מתוך כוונה כנה ורצון אמיתי וטהור על מנת לבנות את ביתם מתוך אהבה ואחווה שלום וריעות, טקס החופה מסמל ומהווה את רגע האיחוד והחיבור אשר אנו מתפללים ומייחלים שיישאר לנצח. 

טקס החופה מתחיל מליווי החתן והכלה אל החופה, כאשר השושבינים לרוב אם החתן והכלה עם הכלה ושני האבות עם החתן צועדים ביחד אל החופה. למנהגים מסויימים  החתן מקדים ופונה אל הכלה ומכסה את פניה בהינומה ואז מזמין אותה אל החופה למנהג עתיק זה יש טעם עמוק להראות שלא רק החזות החיצונית מהווה את יסוד הקשר אלא היופי הפנימי והצנוע. בכל שלבי הליווי לחופה ישנם ניגונים מסורתיים אשר אותם ינגנו הנגנים ואשר מכניסים את כל הנוכחים לאווירה הקסומה והמיוחדת.

שיר כניסה לחופה יכול להיות מסורתי יהודי או אף שיר מרגש ונוגע ללב שאותו ייבחרו החתן והכלה מראש ביחד עם הנגנים. ישנו רפרטואר גדול מאוד של שירי אהבה אשר מהם ניתן לבחור לפי סגנונות שונים ומנהגים שונים, כאשר רק החתן והכלה הם אלו שידעו איזה שיר מדבר אל ליבם ויעביר את המסר הנכון המתבקש ברגעים מיוחדים אלו.

בזמן החופה עצמה ניתן בתיאום מראש לשלב גם כן קטעים מוזיקליים משמחים אשר יוסיפו ויעצימו למעמד החופה ויאפשרו גם לקהל להשתתף באופן פעיל באירוע. אירוע מרגש ומשמח מהווה התחלה חשובה ונותן לחתן ולכלה זיכרון מתוק ומאושר אשר ילווה אותם במהלך חייהם המשותפים וממנו יוכלו לשאוב כוחות לבנין הבית המשותף.

שלישיית סטייל-בראס מתמחה במבחר גדול של שירים מרגשים החל מסטנדרטים של ג'אז, שירי אהבה של החיפושיות, וכלה בשירי ארץ ישראל וניגוני חתונה כלייזמרים שמחים. כל טקס החופה נעשה בצורה אינטימית ומרגשת ונתפר בתיאום מראש על פי צרכיהם של בני הזוג תוך הכוונה וייעוץ מקצועי ומנוסה.

נשמח לעמוד לרשותכם ביום החשוב ביותר בחייכם ולהעניק לכם רגעים קסומים בלווי מוזיקלי איכותי ומפנק מכל הלב. 

מלא למטה את פרטיך ונציג של StyleBrass יחזור אליך  בהקדם.